Privatūs skrydžiai oro balionu

Užsakyti skrydį
 

Privatus skrydis oro balionu – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praleisti valandą padangėse grožintis tolstančio miesto ir gamtos vaizdais tik su artimais žmonėmis ar draugais. Privatus skrydis oro balionu jums ir jūsų artimiesiems ar draugams suteiks galimybę mėgautis asmenine erdve. Visas oro baliono krepšys priklausys tik jums ir profesionaliam pilotui, kuris pasirūpins saugiu skrydžiu. Kviečiame rezervuoti privatų skrydį oro balionu ir taip užsitikrinti asmenišką patirtį skrendant oro balionu!

Rinkitės iš daugybės miestų, nuo Vilniaus ir Trakų iki Klaipėdos ir Palangos itin gera kaina!

Privatus skrydis oro balionu jūsų artimiesiems

Ar visada norėjote paskraidyti oro balionu tik su savo artimais žmonėmis ar draugais? Tuomet privatus skrydis oro balionu – idealus variantas jums! Mėlynosios dangaus platybės, Saulėtekis arba Saulėlydis ir gražiausi miesto vaizdai – visa tai stebėkite iš 3 – jų km aukščio! Rinkitės skrydį oro balionu įvairiuose Lietuvos miestuose itin gera kaina.

Dar geresnė kaina – su Daily Card ar IKI Premija kortelėmis. Taikoma net 20% nuolaida!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Skrydžiui oro balionu nereikia specialaus fizinio pasiruošimo, o saugos instruktažą išgirsite likus pusvalandžiui iki skrydžio. Reikalaujamas minimalus fizinis pasirengimas, todėl jei turite sveikatos problemų, prašome pasikonsultuoti su gydytoju. Skrydžiui labiausiai tinka uždari drabužiai ir batai, nes tokiame aukštyje, kuriame skrenda oro balionas, būna keliais laipsniais vėsiau nei ant žemės. Turėkite galvos apdangalą ir, žinoma, fotoaparatą ar išmanųjį telefoną.

Skrydžiai gali būti vykdomi ištisus metus, nos geriausias laikas yra šiltasis sezonas. Vasaros dienomis oro balionai nekyla, todėl rinkitės rytinį ar vakarinį skrydį.

Privatus skrydis oro balionu – puiki dovana

Nežinote, ką padovanoti draugui, šeimos nariui ar antrai pusei, o gal artėja asmeninė ar šeimos šventė? Rinkitės dovanų kuponą skrydžiui oro balionu. O jei norite privataus pasiskraidymo, tuomet privatus skrydis oro balionu – kaip tik jums. Tad jeigu žmogų, kuriam bus skirta dovana, žavi idėja skraidyti tik savoje kompanijoje, siūlome privatų skrydį oro balionu!

Taip pat dovanokite skrydį dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei ar romantišką skrydį tik dviems su pilotu!

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į jūsų dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydį oro balionu.

Ar galima skristi savo sugalvotu maršrutu? 

Negalima pačiam susigalvoti maršruto, nes maršrutai yra iš anksto numatyti ir jų yra laikomasi saugumo sumetimais. Tačiau užtikriname, kad mūsų maršrutai sudaryti taip, kad galėtumėte pamatyti daug vietovių. Be to, skraidiname įvairiuose Lietuvos miestuose.

Kokia yra privataus skrydžio oro balionu kaina? 

Kaina priklauso nuo miesto, nuo 99 iki 175 eur/asmeniui. O romantiškas skrydis tik dviems su pilotu bet kurioje Lietuvos vietoje kainuoja 875 eur.