Skrydžiai oro balionu Vilniuje

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu Vilniuje – tai išskirtinė proga pamatyti Vilniaus miestą iš viršaus. Ar skrydis oro balionu virš Vilniaus – jūsų sena svajonė? Dabar puikus metas ją įgyvendinti, nes mūsų siūlomi skrydžiai oro balionu itin gera kaina! Skrydis oro balionu Vilniuje – tai unikali pramoga šiltuoju metų laiku dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei ar vaikams. Kviečiame pamatyti Vilniaus apylinkes iš paukščio skrydžio ir įamžinti jas fotoaparatu ar išmaniuoju telefonu! Taip pat organizuojami privatūs skrydžiai oro balionu arba romantiškas skrydis tik dviems su pilotu.

Nepraleiskite puikios galimybės išbandyti skrydį oro balionu – mūsų organizuojami skrydžiai ne tik gera kaina, bet ir su profesionalia komanda. Mes turime patyrusius pilotus ir Žemės komandos narius.

Skrydis oro balionu virš Vilniaus

Išbandykite skrydį oro balionu virš Vilniaus ir susikurkite nepamirštamus prisiminimus! Skrydžio metu pamatysite gražiausias Vilniaus vietas iš aukštai. Ar jums visada buvo įdomu pamatyti Vilniaus senamiestį, Vilniaus rotušę, ar Šv. Onos bažnyčia iš oro baliono? Dabar tai lengvai įgyvendinama, nes oro balionai Vilniuje kyla dažnai ir itin gera kaina, kurią akcija gali paversti dar geresne!

Populiariausios pakilimo vietos Vilniuje yra Vingio parkas ir pievelė prie Baltojo tilto, o skrydis oro balionu Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, trunka apie valandą, bet prisiminimai ir pamatytos vietos išliks atmintyje ilgam! Pasiimkite savo artimuosius ar draugus ir registruokitės skrydžiui oro balionu jau dabar. Patvirtiname, kad Vilniaus vietovės iš viršaus, pavyzdžiui, Vingio parkas – tikrai vertos dėmesio!

Vasara – labai tinkamas metas skrydžiams oro balionu, kadangi ilgi vakarai, nuostabaus grožio Saulėlydžiai ir šiltas oras paverčia vakarinius skrydžius dar įsimintinesniais! Skrydžiai oro balionu vasarą būna tik rytiniai, dar prieš patekant Saulei, arba vakariniai, Saulei leidžiantis. Kviečiame pasitikti ar palydėti Saulę ore!

Rinktis skrydžius oro balionu su mūsų komanda – tikrai verta, nes skrydžių kainos – itin geros. Taip pat yra galimybė gauti papildoma nuolaida, nes Daily Card ir IKI Premija kortelių turėtojams taikoma net 20% akcija! Ar vis dar dvejojate? Jeigu turite papildomų klausimų, tarkim, kada kyla ar iš kur kyla oro balionas Vilniuje, kviečiame susisiekti telefonu ar el. paštu – mielai padėsime.

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Likus pusvalandžiui iki skrydžio, jūs turėsite išklausyti specialų instruktažą, skirtą keleiviams, o kitokio tipo specialus pasiruošimas keleiviams nereikalingas. Tačiau kaip ir minėjome, skrydžiai oro balionu vasarą vykdomi tik rytais ar vakarais, nes dienomis susidariusios vertikaliosios oro srovės yra pavojingos oro balionui, todėl reikės rinktis iš šių dviejų paros laikų. Pasirinkite tokią dieną, kuri nebūtų labai vėjuota, nes oro balionas yra priklausomas nuo vėjo ir vėjuotomis dienomis neskraido. Oro temperatūra 3 km aukštyje, kuriame skraido oro balionas, yra keliais laipsniais žemesnė, tad turėkite galvos apdangalą, nesirenkite atvirų drabūžių ir neavėkite atvirų batų.

Skrydis oro balionu nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau minimalus fizinis pasirengimas reikalingas. Žmonėms, turintiems sveikatos problemų, patariame pasikonsultuoti su šeimos gydytoju.

Oro baliono valdymas

Oro baliono valdymas susideda iš dviejų pagrindinių veiksmų – oro kaitinimo degiklias tam, kad oro balionas galėtų pakilti, ir karšto oro išleidimo atidarius vožtuvus, kad oro balionas galėtų leistis. Oro balionas skrenda pavejui ir jo greitis yra daug mažesnis nei lėktuvo, todėl diena neturėtų būti vėjuota. Kartais dėl per didelio ir stipraus vėjo oro balionas nekyla. Taip pat, kaip ir minėjome, svarbu išvengti vertikaliųjų oro srovių, todėl vasarą vidurdienį skrydžiai nevykdomi.

Skrydžiui oro balionu ir jo pilotavimui pilotai pradeda ruoštis likus mažiausiai parai iki skrydžio, tad neabejokite saugumu. Skrydis oro balionu virš Vilniaus ar kito miesto – ne tik smagus bet ir saugus.

Įdomūs faktai apie oro balionus

Oro balionas – tai labai įdomi ir unikali transporto priemonė, kuri dabar plačiai naudojama laisvalaikiui. Kviečiame skaityti įdomius faktus apie oro balionus! O gal kai kuriuos jau žinojote?

 • Pirmą kartą oro balionas buvo išbandytas 1783 metai Prancūzijoje, o pirmieji keleiviai buvo gaidys, avis ir antis. Gyvūnai pasirinkti todėl, nes norėta patikrinti, ar skraidyti oro balionu žmonėms saugu. Nuskridę dvi mylias, gyvūnai saugiai nusileido ant žemės.
 • Nors oficialia karšto oro balionas kaip išradimas priskiriamas broliams Joseph-Michel ir Jacques-Étienne Montgolfier, gali būti, kad jį išrado senovės gentys, gyvenusios Peru teritorijoje. Tokia išvada padaryta iš jų turėtų technologijų.
 • Pirmieji oro balionu skridę žmonės – mokslininkas Jean-François Pilâtre De Rozier ir aristokratas François Laurent d’Arlandes.
 • Vis dėlto, šie pirmieji žmonės, skridę oro balionu, nebuvo parinkti iš karto – norėta leisti kalinius.
 • Amerikos civilinio karo metu, oro balionai tapo nauju žvalgybos įrankiu abiems kariaujančioms pusėms.
 • Po skrydžio oro balionu vykstančios krikštynos su šampanu oreiviams nėra naujų laių tradicija – anksčiau visuomet buvo imamas šampanas tam, kad oreiviai ir pilotai galėtų pavaišinti vietinius ūkininkus. Ūkininkai, pasak legendos, išsigąsdavo oro balionų, todėl šampanas juos nuramindavo.
 • Oro balionas yra visiškai priklausomas nuo vejo. Jis neturi jokio valdymo sraigtelio ar vairo, todėl pilotas turi atidžiai stebėti vėjo gūsius ir kai reikia uždegti degiklį arba nuleisti vožtuvus.
 • Kasmet Naujojoje Meksikoje vyksta oro balionų festivalis, kur tiesiog gatvėse skraido maždaug 700 oro balionų, kurie yra skirtingų formų ir spalvų.
 • Rekordinis oro baliono skrydžio aukštis – 21 027 metrai. Jame pilotai turėjo dėvėti deguonies kaukes.
 • 2010 metais buvo pristatytas oro balionas su stiklinėmis grindimis – ar išdrįstumėte tokiu skristi?
 • Oro balionu gali skristi visi! Įrodymas – 2004 metais liepos 27 -ąją skridusi 109 metų amerikietė.

Taigi, nieko nelaukite ir jūs – skrydžiai oro balionu Vilniuje ar kitame mieste siūlomi dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei ir vaikams!

Skrydis oro balionu Vilniuje – puiki dovana

Nežinote, ką padovanoti draugui, artimajam ar antrai pusei? Dovanokite skrydį oro balionu! Juk gera dovana ta, apie kurią prisimenama ilgai. O skrydis oro balionu Vilniuje – tai unikali ir nepamirštama patirtis! Mes siūlome dovanų kuponus itin gera kaina – nieko nelaukite ir įsigykite jau dabar.

Ar jūsų artimas žmogus visada svajojo apie skrydį oro balionu? Skrydis oro balionu Vilniuje paliks įspūdžius, kuriuos prisiminsime dar ilgai, todėl dovanų kuponas – puikus pasirinkimas.

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Šioje skiltyje atsakysime į dažniausiai rūpimus klausimus apie skrydį oro balionu, todėl kviečiame skaityti toliau.

Kokios yra populiariausios balionų pakilimo vietos Vilniuje?

Dažniausiai oro balionai Vilniuje kyla iš Vingio parko, pievelės prie Baltojo tilto, Barbakano kalno ar Valakampių pievų. Jeigu turite klausimų, iš kur kyla ir kada kyla mūsų oro balionai, maloniai atsakysime telefonu ar el. paštu.

Kokia yra skrydžio oro balionu Vilniuje kaina?

Skrydžio oro balionu kaina Vilniuje – 145 eur/asmeniui, o romantiškas skrydis tik dviems su pilotu – 875 eur. Beje, kortelių Daily Card ir IKI Premija turėtojams taikoma 20% akcija.