Skrydžiai oro balionu Kaune

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu – tai nepamirštama patirtis. Ar norėtumėte pamatyti gražiausias Kauno vietas iš paukščio skrydžio? Mes siūlome skrydį oro balionu Kaune – gera kaina, profesionalių pilotų komanda ir malonūs įspūdžiai jau laukia jūsų! Skrydis oro balionu – tai unikali pramoga visiems! Skrydis oro balionu Kaune dviems, keturiems, penkiems, privatus skrydis ar romantiškas, skirtas porai – vienas malonumas.

Nepraleiskite progos pamatyti gražiausių Kauno vietų iš oro baliono! Santakos parkas, Kauno senamiestis, Kauno rotušė, Kauno pilis, Nemuno sala – visa tai galite pamatyti iš viršaus gera kaina jau dabar. Kviečiame registruotis skrydžiui oro balionu Kaune telefonu arba el. paštu.

Skrydis oro balionu virš Kauno

Skrydis oro balionu Kaune – pamatykite žaviausias Kauno vietas iš aukštai, stebėkite Saulėtekį arba Saulėlydį. Jūs galite rinktis, kada kyla oro balionas – ankstyvą rytą ar vakare leidžiantis Saulei. Skristi su mūsų komanda verta, nes mes parodysime jums gražiausias Kauno vietas gera kaina! Profesionalūs pilotai pasirūpins saugiu skraidymu, o šią pramogą galės išbandyti visi, net mažieji! Šiam unikaliam laisvalaikio praleidimo būdui nereikia specialaus keleivių fizinio pasiruošimo – išklausę specialų instruktažą likus pusvalandžiui iki skrydžio, jūs jau esate pasiruošę skristi.

Skrydį oro balionu siūlome dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei ir vaikams – pas mus išsirinks kiekvienas! Užsisakykite skrydį, juk dabar artėjant vasaros sezonui – puikus metas!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Kaip minėjome, specialaus pasiruošimo nereikia – viską sužinosite specialaus instruktažo metu. Ruošiantis skristi oro balionu, tiesiog reikėtų pasirinkti ir suderinti norimą skrydžio datą ir laiką (paros metą), nes skrydžiai vykdomi tik anksti ryte arba vakare. Taip pat reikėtų dėvėti drabužius, kurie nėra labai atviri, avėti uždarus batus ir turėti galvos apdangalą. Žinoma, nepamirškite fotoaparato – vaizdas iš viršaus tikrai įspūdingas!

Siūlome unikalią patirtį skrendant oro balionu Kaune ar bet kokioje Lietuvos vietoje gera kaina! Skubėkite rezervuoti skrydžio oro balionu datą, nes šiltuoju sezonu skrydžiai itin populiari pramoga, o vasaros dienomis oro balionai neskraido dėl vertikaliųjų oro srovių, kurios susidaro Saulei netolygiai kaitinant Žemės paviršių. Taip pat neturėtų būti vėjuota – kadangi oro balionas priklauso nuo vejo, skrydis oro balionu gali būti atšauktas.

Jeigu turite daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės telefonu arba el. paštu – mielai padėsime.

Skrydis oro balionu Kaune – puiki dovana

Ar žinote, kad mes siūlome ir dovanų kuponus skrydžiui oro balionu Kaune ar bet kokioje kitoje Lietuvos vietovėje? Todėl jei nežinote, ką padovanoti artimam žmogui – dovanokite kupiną įspūdžių skrydį oro balionu Kaune! Tik pas mus Daily Card ir IKI Premija kortelių turėtojams suteikiama 20% nuolaida! Gera kaina gali tapti dar geresne!

Užsakyti skrydį

Dažniausiai užduodami klausimai

Šioje skiltyje atsakysime į dažniausiai kylančius klausimus apie skrydį oro balionu.

Kada kyla oro balionai Kaune?

Oro balionai visose Lietuvos vietose kyla ankstyvą rytą prieš tekant Saulei arba vakare prieš Saulei leidžiantis. Kalbant apie metų laiką, oro balionu skraidyti pavasarį, vasarą arba ankstyvą rudenį.

Kokia yra skrydžio oro balionu Kaune kaina?

145 eur, o romantiškas skrydis tik dviems su pilotu – 875 eur.