Skrydžiai oro balionu 4 asmenims

Užsakyti skrydį
 

Ar skrydis oro balionu – jūsų sena svajonė? Tuomet metas ją įgyvendinti jau šiais metais, nes mūsų siūlomi skrydžiai oro balionu – itin gera kaina ir su profesionalia pilotų komanda! Mūsų siūlomi skrydžiai – įvairiuose Lietuvos miestuose, o skrydžiai oro balionu organizuojami 2 – iems, 4 -iems, 5 -iems asmenims, šeimai, grupei, vaikams ar privačiai. Taip pat turime ir romantiškus skrydžius tik dviems bet kurioje Lietuvos vietoje. Skrydis oro balionu 4 – iems – puiki vasaros pramoga jums ir jūsų artimiesiems ar draugams!

Rezervuokite laiką jau dabar – tai galite padaryti internetu ar telefonu.

Skrydis oro balionu 4 asmenims iš pasirinkto miesto

Ar norėtumėte pamatyti savo miesto apylinkes iš paukščio skrydžio? Jau dabar galite tai realizuoti, nes mes siūlome rinktis iš įvairių miestų – nuo didžiųjų, kaip Vilnius ir Kaunas, iki mažųjų, kaip Palanga ar Šilutė. O skrydis oro balionu su kompanija – 4 – iese –  bus dar linksmesnis ir įsimintinesnis! Skrydis oro balionu 4 – iems asmenims – išskirtinė proga paskraidyti oro balionu su savo kompanija!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Skrydis oro balionu – unikali pramoga skrendant išskirtine transporto priemone, kuri pakyla į 3 – jų km aukštį! Nors skrydis oro balionu nereikalauja ypatingo pasiruošimo, turėsite išklausyti specialų instruktažą likus pusvalandžiui iki skrydžio. Taip pat reikėtų nesirengti labai atvirų drabužių, batai turi būti uždari, turėkite galvos apdangalą.

Reikalingas minimalus fizinis pasirengimas – prašome pasikonsultuoti su gydytoju, jei turite sveikatos problemų.

Skrydis oro balionu 4 asmenims – puiki dovana

Taip pat galite įsigyti dovanų kuponus, kuriems taikoma net 20% nuolaida, jei turite Daily Card ar IKI Premija korteles! Pasidovanokite sau ir artimiems žmonėms skrydį oro balionu – argi tai ne puiki proga artėjant šiltajam sezonui?

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką galima turėti su savimi oro balione?

Galima turėti vieną krepšį su būtinais daiktais – šiltesniais drabužiais, fotoaparatu bei panašiai.

Kokia yra skrydžio oro balionu 4 asmenims kaina?

Priklausomai nuo miesto nuo 99 iki 175 eur/asmeniui.