Skrydžiai oro balionu Klaipėdoje

Užsakyti skrydį

Skrydis oro balionu – tai nepakartojama ir kupina įspūdžių patirtis. Ar visuomet svajojote paskraidyti oro balionu? Dabar puiki proga tai padaryti! Mes siūlome skrydžius oro balionu įvairiuose Lietuvos miestuose itin gera kaina! Pasirinkę mūsų skrydžius, tikrai nenusivilsite – profesionali pilotų komanda, malonus aptarnavimas ir nepamirštama patirtis jau laukia jūsų. Įsigykite skrydžio bilietus ar dovanų kuponus patrauklia kaina.

Skrydis oro balionu virš Klaipėdos

Kviečiame registruotis skrydžiui oro balionu Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone ir pamatyti šias vietoves iš paukščio skrydžio! Žavingasis Klaipėdos senamiestis, įspūdingoji Danės upė ir dar daugiau Klaipėdos kampelių pakilus oro balionu paliks nepamirštamus įspūdžius, o skrydžiai oro balionu siūlomi dviems, keturiems, penkiems, šeimai ar vaikams. Artėjant vasarai, artėja ir puikus laikas paskraidyti oro balionu, stebėti Saulėtekį arba Saulėlydį. Pasidovanokite sau ypatingą patirtį arba padovanokite nuostabią dovaną artimiesiems! Nieko nelaukite, nes ypatingi kainų pasiūlymai laukia jūsų!

Pamatykite Klaipėdą ar Klaipėdos rajoną iš paukščio skrydžio – tai padaryti lengva, o įspūdžiai išliks ilgą laiką. Mūsų skrydžiams dažnai taikomos nuolaidos, tad rasite geriausias kainas rinkoje.

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Skrydis oro balionu – unikali pramoga skrendant išskirtine transporto priemone, kuri buvo išrasta XVIII amžiaus antroje pusėje. Skrydis oro balionu nereikalauja ypatingo pasiruošimo, instruktažą išgirsite likus pusvalandžiui iki skrydžio. Derėtų žinoti tik tiek, kad skrydžiai būna rytiniai ar vakariniai – rinkitės išskristi dar prieš Saulėtekį arba prieš Saulėlydį. Taip pat reikėtų nesirengti labai atvirų drabužių, batai turi būti uždari, turėkite galvos apdangalą.

Skrydžiai oro balionu dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei ar vaikams – jau pas mus. Skrydis oro balionu kainuoja 175 eur, o Daily Card ir IKI Premija kortelių turėtojams – 20% nuolaida! Nepraleiskite progos paskraidyti itin gera kaina! Su mūsų profesionalia komanda, skrydis oro balionu bus saugus, smagus ir nepamirštamas.

Skrydis oro balionu Klaipėdoje  – puiki dovana

Jeigu nežinote, ką padovanoti, rinkitės dovanoti įspūdžius! Skrydis oro balionu Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone gali tapti puikia dovana jūsų artimam žmogui. Siūlome įsigyti dovanų kuponus, kurie pradžiugins ne vieną.

Padovanokite nepamirštamą patirtį, naujus potyrius ir džiaugsmingas emocijas!

Užsakyti skrydį

Dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydžius oro balionu Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.

Ar galima įsigyti skrydį oro balionu dviems Klaipėdoje?

Taip! Skrydis oro balionu dviems, keturiems, penkiems ar privačiai Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone – itin gera kaina. Taip pat organizuojami šeimos ir romantiški skrydžiai.

Kokia yra skrydžio oro balionu Klaipėdoje kaina?

175 eur, o kortelių Daily Card ir IKI Premija turėtojams taikoma 20% nuolaida. Registruojantis telefonu ar internetu, būtina nurodyti, kad turite kortelę.