Skrydis oro balionu vaikams

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu – puiki šventės dalis. Ar artėja vaiko gimtadienis, o gal kita proga? Rinkitės šventę švęsti danguje – skrydis oro balionu vaikams – puiki dovana! Vaikams skrydžiai oro balionu labai patinka, o tėveliai galės skristi kartu ir palaikyti kompaniją. Dabar skrydis oro balionu – itin gera kaina, kuri gali būti dar geresnė, jei turite Daily Card arba IKI Premija korteles. Kortelių turėtojams taikoma akcija – skrydis oro balionu 20% pigiau!

Registruokitės jau dabar, tai galite padaryti telefonu arba internetu.

Nepamirštama kelionę oro balionu vaikams

Jeigu jūsų vaikas svajoja apie skrydį oro balionu, dabar galite tai įgyvendinti – skrydžiai oro balionu dviems, keturiems, grupei, šeimai ar vaikams siūlomi itin gera kaina. Rinkitės iš įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Trakų, Druskininkų, Šiaulių ir dar daugiau!

Vaikams ši kelionė bus nepamirštama – galime užtikrinti.

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Ruošiantis skristi oro balionu, tiesiog reikėtų pasirinkti ir suderinti norimą skrydžio datą ir laiką (paros metą), nes skrydžiai vasaromis vykdomi tik anksti ryte arba vakare. Taip pat reikėtų dėvėti drabužius, kurie nėra labai atviri, avėti uždarus batus ir turėti galvos apdangalą. Žinoma, nepamirškite fotoaparato – vaizdas iš viršaus tikrai įspūdingas!

Taip pat turėsite išklausyti specialų instruktažą likus pusvalandžiui iki skrydžio.

Skrydis oro balionu vaikams – puiki dovana

Jeigu jūsų mažieji visada svajojo apie skrydį oro balionu, padovanokite jam dovanų kuponą – pradžiuginsite kiekvieną. Artėjant šiltajam sezonui, skrydis oro balionu vaikams bus puikus laisvalaikio praleidimo būdas! Nieko nelaukite, o mes garantuojame nepamirštamą kelionę ir saugų skrydį su profesionaliais pilotais.

Nežinote, ką padovanoti? Dovanokite skrydį oro balionu!

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokio amžiaus vaikai gali skristi oro balionu be suaugusiųjų palydos?

Deja, dėl saugumo vaikai negali skristi be suaugusiųjų palydos. Vaikams taikomas rekomenduojamas amžiaus cenzas skrydžiui oro balionu yra nuo 7 metų ir nuo maždaug 110 cm ūgio.

Kokia yra skrydžio oro balionu vaikams kaina?

Nuo 99 iki 175 eur/asmeniui priklausomai nuo miesto.