Skrydžiai oro balionu grupei

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu grupei – tai unikali galimybė skristi oro balionu su savo artimais žmonėmis ar draugais. Skrydis oro balionu dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei, privatus ar romantiškas skrydis tik dviems – itin gera kaina ir su profesionalia oreivių komanda. Bet kurio tipo skrydžio trukmė yra maždaug valanda laiko, o su visu pasiruošimu trukmė maždaug 3 valandos. Kviečiame išbandyti skrydį oro balionu!

Skrydis oro balionu gali būti dar pigesnis, jeigu turite Daily Card ar IKI Premija korteles, kurios suteikia 20% nuolaidą!

Skrydis oro balionu grupei iš pasirinkto miesto

Skrydis oro balionu grupei – įsimintinas vasaros nuotykis su draugais. Ar norite šią vasarą patirti įsimintiniausių nuotykių su kompanija draugų? Tuomet rinkitės skrydį oro balionu grupei! Tai laisvalaikio praleidimo būdas, kurio metu pakilsite į 3 – jų km aukštį ir galėsite stebėti savo miesto apylinkes iš paukščio skrydžio! Pasirinkite norimą miestą, paros laiką (vasaromis tai rytas arba vakaras), suderinkite dieną ir viskas! Mes siūlome platų miestų pasirinkimą – nuo didžiųjų iki mažųjų, taip pat skraidiname Lietuvos kurortuose.

Nieko nelaukite ir jau šiandien registruokitės skrydžiui oro balionu su grupe itin gera kaina!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Visas reikiamas žinias gausite instruktažo, kuris vyks pusvalandis prieš skrydį, metu, tačiau turėtumėte žinoti, kad skrydis oro balionu vasaromis gali vykti tik ryte ar vakare, nes dienomis susidaro vertikaliosios oro srovės, kurios kelia pavojų oro balionui. Pasirinkite norimą paros metą ir stebėkite Saulėtekį arba Saulėlydį. Taip pat turėkite galvos apdangalą, apsirenkite uždarus drabužius ir avėkite uždarą lygaus pado avalynę, nes aukštyje, kuriame skrenda oro balionas, būna keliais laipsniais vėsiau nei ant žemės.

Užtenka minimalaus fizinio pasiruošimo, bet rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju, jei turite sveikatos problemų.

Skrydis oro balionu grupei – puiki dovana

Pasidovanokite arba padovanokite gražiausias akimirkas ore! Dovanų kuponas skrydžiui oro balionu grupei – tai puiki pramoga visiems, nes oro balionu gali skristi įvairaus amžiaus žmonės, nuo vaikų iki senjorų. Todėl kviečiame padovanoti įsimintiną, naujų patirčių ir gerų emocijų kupiną dieną! Skrydį oro balionu bei dovanų kuponus įsigykite telefonu ar internetu.

Jeigu kyla klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Metas mums atsakyti į dažniausiai jums kylančius klausimus.

Koks yra maksimalus žmonių skaičius oro balione?

Maksimalus žmonių skaičius oro balione priklauso nuo oro baliono dydžio. Renkantis skrydį oro balionu grupei, parinksime jums tinkamą oro balioną, o kartais net kelis. Visos detalės derinamos su mumis, rasime tinkamiausią variantą.

Kokia yra skrydžio oro balionu grupei kaina?

Priklausomai nuo miesto nuo 99 iki 175 eur/ asmeniui. Romantiškas skrydis tik dviems – 875 eur.