Skrydžiai oro balionu šeimai

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu šeimai – tai puiki galimybė paskraidyti 3 – jų km aukštyje visiems artimiems žmonėms kartu! Oro balionas – viena saugiausių transporto priemonių, kuria skrendama esant tik palankioms sąlygoms, tad ši pramoga yra itin tinkama visiems. Jūsų šeimos saugumu rūpinsis profesionalūs oreiviai: patyrę pilotai ir visada pasiruošusi padėti Žemės komanda. Todėl įsigykite skrydį oro balionu šeimai jau dabar!

Skrydžiai oro balionu dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei, privatūs ar romantiški skrydžiai tik dviems siūlomi itin gera kaina, o 20% akcija taikoma su kortelėmis Daily Card ir IKI Premija.

Įsimintinas nuotykis visai šeimai

Norite įsimintino nuotykio visai šeimai? Rinkitės skrydį oro balionu! Nors ši pramoga vykdoma visus metus, šiltasis sezonas – pavasaris, vasara ir ankstyvas ruduo – itin tinkamas metas skrydžiams oro balionu, nes šiltas oras ir ilgi vakarai džiugina visus. Skrydžio oro balionu metu turėsite galimybę stebėti miestą iš viršaus, o mes siūlome didelį pasirinkimą – nuo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos iki Palangos, Gargždų ir Alytaus. Be to, itin geros kainos jau laukia jūsų!

Rezervuokite datą ir laiką telefonu ar internetu jau dabar!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Ruošiantis skristi oro balionu, tiesiog reikėtų pasirinkti ir suderinti norimą skrydžio datą ir laiką (paros metą), nes skrydžiai vasaromis vykdomi tik anksti ryte arba vakare. Taip yra dėl vertikaliųjų oro srovių, kurios dienomis susidaro dėl netolygiai kaitinamo Žemės paviršiaus. Taip pat reikėtų dėvėti drabužius, kurie nėra labai atviri, avėti uždarus batus ir turėti galvos apdangalą. Į oro baliono krepšį galima pasiimti tik vieną krepšį su būtiniausiais daiktais. Žinoma, nepamirškite fotoaparato – vaizdas iš viršaus tikrai įspūdingas!

Taip pat turėsite išklausyti specialų instruktažą likus pusvalandžiui iki skrydžio. Reikalingas minimalus fizinis pasiruošimas, jei turite sveikatos problemų, prašome pasikonsultuoti su gydytoju.

Skrydis oro balionu jūsų šeimai

Nežinote, kuo nustebinti savo šeimos narius? Įsigykite dovanų kuponą skrydžiui oro balionu ir dovanokite įspūdžius bei gerą nuotaiką! Dovanų kuponai – jau pas mus, todėl kviečiame nustebinti savo šeimos narius išskirtine dovana. Skrydis oro balionu šeimai yra originalus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris tinka visokio amžiaus žmonėms, todėl tai universali dovana.

Džiaugsis ir mažieji, ir suaugę – gera kaina, patyrę pilotai, pakilios emocijos ir gražūs oro balionai jau laukia jūsų!

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kviečiame skaityti dažniausiai kylančius klausimus ir atsakymus.

Ar vaikai gali kilti oro balionu?

Taip! Vaikams būtina suaugusiojo palyda, o rekomenduojamas minimalus amžius ir ūgis – 7 metai ir apie 120 cm.

Kokia yra skrydžio oro balionu kaina šeimai?

Priklausomai nuo miesto, nuo 99 iki 175 eur/ asmeniui. Jeigu turite Daily Card ar IKI Premija korteles, suteikiančias nuolaidą, būtina pranešti registuojantis.