Romantiški skrydžiai oro balionu

Užsakyti skrydį
 

Romantiškas skrydis oro balionu – tai unikali pramoga paskraidyti oro balionu tik dviems. Stebėkite Saulėtekį arba Saulėlydį su savo mylimu žmogumi bet kuriame Lietuvos kampelyje! Siūlome skrydį oro balionu itin gera kaina įvairiuose Lietuvos miestuose, o įsigiję romantiška skrydį tik dviems su pilotu, turėsite galimybę būti oro baliono krepšyje tik dviese, netrukdomi kitų keleivių. Kas gali būti romantiškiau nei pakilti į 3 – jų km aukštį tekant arba leidžiantis Saulei?

Užsisakykite romantišką skrydį oro balionu jau dabar, o šilti vasaros vakarai ir nuostabūs Saulėlydžiai ar Saulėtekiai garantuos pačią romantiškiausių vasaros patirtį…Romantišką skrydį oro balionu įsigykite dar pigiau, nes su Daily Card ar IKI Premija kortelėmis taikoma akcija net 20%!

Populiariausios vietos romantiškiems skrydžiams oro balionu

Romantiškas skrydis oro balionu tik dviems su pilotu – išskirtinė proga praleisti laiką tik su antra puse ore, 3 -jų km aukštyje. Juk šiltasis sezonas ypač palankus skrydžiui oro balionu. O geriausia tai, kad galėsite rinktis skraidymą bet kurioje Lietuvos vietoje! Populiariausios vietos romantiškam skrydžiui oro balionu yra Trakai, Palanga, Birštonas, Druskininkai, taip pat poros renkasi skristi virš upių santakų ir pilių. Populiarus paros laikas – vakaras kai leidžiasi Saulė ir dangus nusidažo nuostabiais rausvais atspalviais…

Romantiškas skrydis oro balionu – tai nepakartojama akimirka pabūti dviese, o gal net pasipiršti…

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Prieš skrendant oro balionu, jums reikės išklausyti specialų saugos instruktažą, kuris vedamas likus pusvalandžiui iki skrydžio. Be to, jums reikia žinoti, kad skrydžiui oro balionu reikia tam tikrų oro sąlygų – skrydžiai šiltuoju sezonu vykdomi tik rytais ar vakarais, turi nebūti vėjuota ir nelyti lietus. Derėtų apsirengti uždaresnius drabužius, aveti uždarą avalynę bei pasiimti galvos apdangalą.

Taip pat skrydžiui oro balionu nereikia specialaus fizinio pasiruošimo, tad nedvejokite ir rinkitės pamatyti gražiausias Lietuvos vietas iš paukščio skrydžio gera kaina!

Romantiškas skrydis oro balionu – puiki dovana

Artėja vestuvių ar draugystės metinės, antros pusės jubiliejus ar kita proga? Padovanokite valandos trukmės romantišką patirtį ore – juk tai originali dovana visiems! Romantiškas skrydis oro balionu tik dviems – puiki dovana antrai pusei, kurios metu galėsite būti tik dviese ir mėgautis gražiausiais Lietuvos vaizdais iš viršaus!

Nieko nelaukite ir rezervuokite datą jau dabar!

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai kylančius klausimus apie romantišką skrydį oro balionu.

Ar skrendant oro balionu būna šalta?  

Oro balionas skrenda pavėjui, todėl keleiviai paprastai nejaučia vėjo. Tačiau oro temperatūra trijų kilometrų aukštyje,kuriame skrenda balionas, būna keliais laipsniais žemesnė, keleiviams patartina nesirengti atvirų drabužių.

Kokia yra romantiško skrydžio oro balionu kaina?

Romantiško skrydžio kaina bet kurioje Lietuvos vietoje  – 875 eur.