Skrydžiai oro balionu 5 asmenims

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu 5 – iems asmenims – unikali proga paskraidyti oro balionu savoje kompanijoje itin gera kaina! Pasiimkite savo artimuosius ar draugus ir leiskitės į nepamirštamą kelionę. Skrydžiai oro balionu organizuojami dviems, keturiems, penkiems, grupei, šeimai, vaikams ir privačiai. Siūlome ir romantiškus skrydžius tik dviems. Pas mus skrydžiai oro balionu – itin gera kaina, puikioje komandoje ir su patyrusiais pilotais.

Registruokitės internetu ar telefonu – o su Daily Card ar IKI Premija kortelėmis skrydis oro balionu dvidešimčia procentų pigiau!

Skrydis oro balionu 5 asmenims iš pasirinkto miesto

Jeigu visada svajojote pamatyti savo miestą iš paukščio skrydžio – nedvejokite ir padarykite tai dabar.  Mes siūlome skrydžius oro balionu įvairiuose miestuose, nuo Vilniaus iki Palangos. Rinkdamiesi skrydį oro balionu 5 – iems asmenims, pradžiuginsite ne tik save, bet ir draugus ar artimuosius.

Šiltasis sezonas – puikus metas skraidyti oro balionu!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Likus pusvalandžiui iki skrydžio, jūs turėsite išklausyti specialų instruktažą, skirtą keleiviams, o kitokio tipo specialus pasiruošimas keleiviams nereikalingas. Tačiau skrydžiai oro balionu vasarą vykdomi tik rytais ar vakarais, nes dienomis susidariusios vertikaliosios oro srovės yra pavojingos oro balionui. Taip pat turėkite galvos apdangalą, nesirenkite atvirų drabūžių ir neavėkite atvirų batų.

Štai ir viskas! Nedvejokite, nes skrydis oro balionu – tai neįkainojama patirtis stebint Saulėtekį ar Saulėlydį!

Skrydis oro balionu 5 asmenims – puiki dovana

Kokia pramoga palieka neįkainojamus įspūdžius ir vyksta ore? Žinoma, kad skrydis oro balionu! O jei tai dovana, skraidyti dar smagiau! Įsigykite dovanų kuponą ir nustebinkite savo draugus ar artimuosius.

Mes siūlome dovanų kuponus itin gera kaina – nieko nelaukite ir įsigykite jau dabar. Dovanoti įspūdžius visada apsimoka!

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kam nerekomenduojama skristi oro balionu?

Oro balionu skristi nerekomenduojama šiems asmenims:

  • Žmonėms, kuriems dėl sveikatos problemų nepataria gydytojai.
  • Nėščiosioms, kurioms nepataria gydytojai.

Kokia yra skrydžio oro balionu 4 asmenims kaina?

Priklausomai nuo miesto nuo 99 iki 175 eur/asmeniui.