Skrydžiai oro balionu Palangoje

Užsakyti skrydį
 

Skrydis oro balionu – unikali ir išskirtinė patirtis. Ar norėtumėte išbandyti skrydį oro balionu Palangoje arba bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Jei atsakymas teigimas, turime jums puikų pasiūlymą itin gera kaina! Skrydis oro balionu Palangos mieste – ne tik patrauklia kaina, bet ir su patyrusių pilotų komanda, kurie pasirūpins saugiu skraidymu. Nieko nelaukite ir registruokitės įspūdžių kupinam skrydžiui oro balionu!

Pamatykite Palangą ir gražiausias apylinkes jau dabar! Skrydžiai oro balionu dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei, vaikams ar privatus skrydis – rinkitės nepamirštamą patirtį ir įspūdingus atsiminimus.

Palangos apylinkės iš oro baliono

Lietuva – neįtikėtinai gražus kraštas, todėl galime drąsiai teigti – pamatyti Palangos apylinkes iš viršaus tikrai verta! Skrydis oro balionu virš Palangos nepalieka abejingų, o pamatytos vietovės dar ilgai išliks atmintyje. Pamatykite savo miestą iš oro baliono! Užtikriname, kad apylinkes iš paukščio skrydžio norėsite įamžinti, todėl nepamirškite fotoaparato arba išmaniojo telefono. Mūsų siūlomi skrydžiai oro balionu – konkurencinga kaina, kuriai gali būti taikoma papildoma nuolaida. Taip pat galėsite rinktis rytinį arba vakarinį skraidymą.

Skubėkite rezervuoti datą telefonu ar el. paštu, nes šiltasis sezonas – puikus metas skrydžiams oro balionu!

Kaip pasiruošti skrydžiui oro balionu?

Nors specialaus fizinio pasiruošimo nereikia, o visas reikiamas žinias gausite instruktažo, kuris vyks pusvalandis prieš skrydį, metu, turėtumėte žinoti, kad skrydis oro balionu gali vykti tik ryte ar vakare. Pasirinkite norimą paros metą ir stebėkite Saulėtekį arba Saulėlydį. Taip pat temperatūra oro balione, kuris skrenda maždaug 3 km aukštyje, būna keliais laipsniais vėsiau, tad nesirenkite atvirų drabužių, neavėkite atvirų batų ir turėkite galvos apdangalą.

Skrydis oro balionu nereikalauja daug pastangų keleiviams, todėl rinkitės šią pramogą ir patirkite naujų įspūdžių! Siūlome skrydžius oro balionu privačiai, dviems, keturiems, penkiems, šeimai, grupei ar vaikams.

Skrydis oro balionu Palangoje – puiki dovana

Svarstote, ką padovanoti artimam žmogui gimtadienio ar kita proga? Dovanokite naujus įspūdžius skrendant oro balionu virš Palangos miesto! Pas mus siūlomi tik profesionalūs skrydžiai oro balionu su patyrusiais pilotais. O Daily Card ir IKI Premija kortelių turėtojams – 20% nuolaida dovanų kuponams.

Nepraleiskite progos padovanoti galimybę pamatyti Palangos miestą kylant ar leidžiantis Saulei!

Užsakyti skrydį
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Šioje skiltyje atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydžius oro balionu Palangoje.

Kiek trunka skrydis virš Palangos?

Standartiškai skrydis trunka maždaug valandą laiko, tiksli trukmė priklauso nuo oro sąlygų ir reljefo. Visa trukmė su oro baliono pakavimo ir kitais darbais – 3 ar 4 val.

Kokia yra skrydžio oro balionu Palangoje kaina?

Skrydžio oro balionu kaina Palangoje – 175 eur, o romantiškas skrydis tik dviems su pilotu – 875 eur.